سایبان فنری

سایبان فنری

یکی از شیوه های تبلیغات محیطی استفاده از سایبان تبلیغاتی است. کاربرد ویژه آن در سر در فروشگاه ها و مغازه ها می باشد که نه تنها محصولات را در برابر بارندگی ، سرما و گرما محافظت می نماید، بلکه تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب و معرفی محصولات دارد. سایبان فنری شیک ترین و زیباترین جایگزین برای سایبان های قدیمی می باشد زیرا به هنگام جمع شدن هیچگونه فضایی اشغال نمی کند به همین دلیل برای هتلها و فروشگاه ها توصیه می گردد . در ضمن هم به صورت مکانیزه ( موتوری ) و هم دستی ارائه می شود .

موسسه هنر نوین با دارا بودن چاپخانه مجهز و دستگاه های پیشرفته چاپ و کادری مجرب و متعهد و سابقه همکاری با برندهای معتبر ( ال جی – سونی – میهن – کاله – کالبر – پگاه – مدیران خودرو – زر ماکارون – گلرنگ و ... ) آماده همکاری با کلیه کارخانجات ، برندها ، شرکت ها و موسسات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

برای مشاهده نمونه محصولات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه سایبان تبلیغاتی به سایتnewart.irمراجعه نمایید.


سایبان کالسکه ای ,  سایبان فنری , تولید و نصب سایبان و چادر مغازه و آلاچیق,سایبان,چادر, سفارش سایبان,سفارش چادر,سفارش چادر مغازه,سایبان آلاچیق, سایبون,برزنت چادر,نصب چادر,نصب چادر مغازه,نصب سایبان,نصب سایبان مغازه,تولید چادر,تولید چادر مغازه,تولید سایبان,تولید و نصب سایبان, سایبان تاشو

 

/ 0 نظر / 18 بازدید